Milenko Jovanov, član predsedništva SNS i poslanik u Skupštini Srbije, oglasio se na Tviteru, ocenivši da Aleksić i Đilas sebe predstavljaju kao neke nove ljude, iako svi znaju da su Srbiju odveli u bankrot.
Kod Mikija Aleksića obraz kao traktorska guma, pa bez ikakvog problema sebe i Đilasa predstavlja kao neke nove ljude koji će da uspostave nekakav novi sistem vrednosti- napisao je Milenko Jovanov na mreži X (bivši tviter) i dodao:
A upoznala ih Srbija, jer bili su na vlasti, kao što je upoznala i njihov sistem vrednosti.- piše u objavi i dodaj se:
Narodu 500.000 otkaza, Đilasovim firmama 619 miliona evra, a Aleksićevoj NVO 650.000 evra! Eto i sistema i vrednosti- piše u objavi.
Srbija u bankrot, narod u bedu, a oni u raskoš, bogatstvo i luksuz. To je jedini sistem vrednosti za koji znaju i baš takav bi ponovo uspostavili, samo ako bi došli u priliku- piše na Tviteru.
Код Микија Алексића образ као тракторска гума, па без икаквог проблема себе и Ђиласа представља као неке нове људе који ће да успоставе некакав нови систем вредности.
— Миленко Јованов (@MilenkoJovanov) 18. новембар 2023.
А упознала их Србија, јер били су на власти, као што је упознала и њихов систем вредности.
Народу 500.000…