Srpski teniser Filip Krajinović eliminisan je u četvrtfinalu Mastersa Sinsinati.

Krajinovića je posle velikog preokreta, igre u jednom izuzetno uzbudljivom meču, savladao Miloš Raonić rezultatom 2:1 (4:6, 7:6, 7:5).

Srpski as je igrao sjajno, imao je priliku da zabeleži još jedan veliki trijumf, međutim, zadrhtala mu je ruka kad je bilo najpotrebnije...Filip je dobio prvi set, a u drugom je servirao za pobedu i polufinale, ali dozvolio je Raoniću da napravi brejk, a nešto kasnije i da dođe do izjednačenja. Krajinović je imao i meč loptu u odlučujućem trećem setu, ali se Kanađanin ponovo provukao zahvaljujući snažnom servisu. Raonić je kaznio Filipa za propuštene šanse, napravio je brejk u narednom gemu i trasirao sebi put do polufinala.

Raonić će u polufinalu igrati protiv Stefanosa Cicipasa, kome je Rajli Opelka predao meč u četvrtfinalu.