Košarkaši Crvene zvezde savladali su Olimpijakos u utakmici 14. kola rezultatom 81:76.

Četvrta četvrtina:

- KRAJ, velika pobeda Zvezde!

40. minut - Kalinić pogađa 80:73, Dorsi trojka 80:76

39. minut - Lazić pogađa za tri 78:70, euforija u Pioniru

38. minut - Kalinić postiže, možda i ključne poene 75:70

37. minut - Slukas je trojkom vratio egal, potom Volters, pa nakon dobre odbrane i Mitrović u narednom napadu 73:69

36. minut - Razigrao se Slukas, ali Volters trojkom doneo prednost, a potom Kalinić za dva 69:66

34. minut - Probudio se Printezis, novi poeni, potom Mitrović siguran sa penala 62:62

33. minut - Volters pogađa nakon prodora, uzvraća Printezis 58:60

32. minut - Vokap pogađa za tri, 56:58

31. minut - Slukas sa penala postiže prve poene u poslednjem kvartalu 56:55

Treća četvrtina:

30. minut - Kalinić pogađa tri bacanja nakon tehničke greške klupi gostiju 56:53

30. minut - Odlične odbrane na obe strane, ali loša rešenja u napadu

28. minut - Kalinić konačno poentira za Zvezdu 51:53

26. minut - Seriju promašaja prekida Tajler Dorsi trojkom 49:51

24. minut - Majstorija Kalinića, uzvraća Vezenkov 47:48

23. minut - Davidovac opet za tri, ali vraća Dorsi 45:46

22. minut - Lazić pogađa uz faul 42:43

21. minut - Drugo poluvreme počelo je trojkama, Mezenkov za goste, Davidovac za domaće 39:41

Druga četvrtina:

19. minut- Pogađa Kalinic iz teške pozicije, nakon izvrsne timske akcije, uzvraća Slukas trojkom 36:38

18. minut - Larenzakis pogađa za tri 34:33, Radonjić tajm aut.

17. minut - Kalinić, druga trojka, 32:28, a onda nakon kontre i asistencije Markovića pogađa i za dva 34:28

15. minut - Još jedan sjajan poen Mitrovića nakon okreta 28:23, ali Micikis je trojkom ohladio Pionir 28:26

13. minut - Sjajna akcija Zvezde, Marković za Mitrovića 23:21, uzvraća Slukas 23:21, a potom Ivanović za tri 26:21

11. minut - Martin postiže prve poene u drugoj četvrtini, uzvraća Mitrović nakon finte i asistencije Ivanovića 21:17

Prva četvrtina:

9. minut - Vezenkov pogađa nakon ofanzivnog skoka, uzvraća Ivanović sa penala 19:15

8. minut - Olimpijakos je krenuo šut i Dorsi pogađa za tri, 17:13

7. minut - Poentira Kuzmić iz reketa, nakon lepe akcije 14:7, uzvraća Vezenkov trojkom 14:10, a onda Kalinić iz teškepozicije takođe za tri 17:10

5. minut - Papanikolau postiže prvu trojku za goste 9:5, uzvraća Holins istom merom, 12:5

3. minut - Pogađa Davidovac, 4:2, potom nakon dobre odbrane i za tri 7:2

1. minut - Kuzmić postiže prve poene na meču, 2:0

1. minut - Utakmica je počela