Košarkaši Partizana savladali su Split na gostovanju u prvoj utakmici 2. kola regionalne ABA lige rezultatom 71:59

TOK MEČA

4. ČETVRTINA

33. minut - Perković pogađa za tri, Obradović traži tajm aut 50:59

31. minut - Avramović postiže prve poene za Partizan u poslednjoj deonici 43:55,

3. ČETVRTINA

30. minut - Spekatakularna trojka Roka Leni Ukića uz zvuk sirene 43:53

29. minut - Ne predaju se Splićani, Barič smanjuje prednost Partizana 40:51.

26. minut - Crno- beli uvećavaju prednost 33:49, Ledej odgovara na trojku domaćina , a potom i Smailagić poentira nakon ofanzivnog skoka

23. minut - Smailagić postiže prva četiri poena za Partizan u nastavku 28:42, i odgovara na mini seriju Splita.

2. ČETVRTINA

20. minut -Splićani preko Kedža postižu poslednje poene u prvom poluvremenu. Partizan odlazi na odmor sa 14 poena prednosti 24:38,

19. minut - Serija Partizana, crno -beli imaju ubedljivu prednost, sjajno igra Zek Ledej, poentira i Avramović - 22:38,

17. minut - Ledej sa linije penala postiže nova dva poena - 22:30. Madar iz kontre vraća dvocifrenu prednost Partizanu - 22:32.

15. minut - Ledej sa linije penala vraća pristojno vođstvo Partizanu - 20:28. Meklin postiže svoje prve poene - 22:28.

13. minut - Glas je upisao prve poene za Partizan - 20:23. Glas postiže trojku - 20:26.

12. minut - Trojka Mura, Partizan se malo odlepio - 17:22. Žganec postiže 2+1 i vraća na dva poena zaostatka - 20.22.

11. minut - Zagorac je nastavio svoju seriju - 15:19. Vraća Kedžo na 17:19.

1. ČETVRTINA

10. minut - Zagorac prekida nalet Splita, 15:17.

10. minut - Žganec sa linije penala produžuje seriju Splita na 8:0 i stiže na minus dva - 13:15. Barič za 10:0 seriju - 15:15.

9. minut - Split je u naletu, šest vezanih poena, ovog puta Kedžo je precizan za 11:15.

8. minut - Smailagić jz reketa donosi Partizanu prvo dvocifreno vođstvo (5:15), ali ono nije dugo trajalo, Perković smanjuje na 7:15. Perković vezuje četiri poena za svoj tim - 9:15.

7. minut - Džons poentira i smanjuje rezultat na 5:11. Panter je na drugoj strani precizan - 5:13.

5. minut - I Madar postiže trojku, Partizan ide na 11:3, a Subotić traži tajm-aut.

4. minut - Ledej postiže trojku - 3:8. Dve trojke Partizana u ranoj fazi utakmice.

3. minut - Vuko postiže prve poene za Split, i to trojku - 3:5.

2. minut - Panter postiže trojku - 0:5.

1. minut - Smailagić se prvi upisao u listu strelaca na ovoj utakmici - 0:2.

Partizan je počeo u sastavu Madar, Panter, Trifunović, Ledej, Smailagić. Split je počeo u sastavu Ukić, Čampara, Vuko, Meklin, Džons.