Novi poraz Nagetsa.

Nikola Jokić je imao svoje veče, ali njegovi saigrači nisu: pogotovo ovo važi za Džamala Mareja, koji je već nekoliko utakmica u "rupi", pa je Denver izgubio od Dalasa, i to kod kuće, sa 116:103.

Srpski centar je za 36 minuta šutirao 10-20 iz igre (1-5 za trojke) i 5-6 sa penala, a utakmicu je završio sa 26 poena, 8 skokova i 11 asistencija.

Dalas se "odlepio" od Denvera u 2. četvrtini, koju su dobili sa 12 razlike, a u trećoj su još pojačali i otišli na čak 20.

Denver je nešto pokušao da uradi u poslednjem delu igre, kada su prišli na 12 razlike, ali na kraju su presudile neke loše odluke u napadu, pa su Mavsi na kraju zasluženo pobedili.

Luka Dončić je predvodio Dalas sa 21 poenom i 12 asistencija, a Kristaps Porzingis je ubacio 25.

Majkl Porter je "ćutao" tri četvrtine, a onda je u poslednjoj ubacio 17 od ukupno 23 poena, dok je Vil Barton ubacio takođe 23.

Džamala Mareja nije bilo nigde: 10 poena uz šut 4-13.