Košarkaši Denvera slavili su nad Minesotom sa 124:109 u NBA meču u kojem je srpski košarkaš Nikola Jokić upisao još jedan tripl-dabl.

Srpski as Nikola Jokić nastavio je sa sjajnim igrama i u šestom meču sezone stigao je do četvrtog tripl-dabl učinka.

U prve dve četvrtine je brzo dobio tri lične greške, pa je na terenu proveo samo 11 minuta i imao je šest poena. Dirigentsku palicu u prve dve četvrtine preuzeo je Kanađanin Džamal Mari koji je nemilosrdno punio koš domaćina. Imao je čak 26 poena u prvom poluvremenu.

Nikola Jokić je upisao 19 poena, 12 skokova i 12 asistencija, promašivši tek četiri šuta iz igre, ali će ga sigurno Majkl Maloun ponovo kritikovati zbog velikog broja izgubljenih lopti (7), što je posledica i toga što svaki napad ide preko njega.