Srpski košarkaši Boban Marjanović i Miloš Teodosić iskoristili su šansu i sa 18, odnosno devet poena, učestvovali u porazu Los Anđeles Klipersa od Toronta 123:99 u NBA ligi.

Visoki centar je u Stejpls centru bio najefikasniji u svom timu i za samo 16 minuta uhvatio je sedam lopti, dok je Teodosić za 19 minuta imao još tri atraktivne asistencije.

Ipak, njihov učinak nije bio dovoljan da se izbegne ubedljiv poraz od Toronta i to bez Kavaja Lenarda, pošto su goste vodili Serž Ibaka sa 25 i Kajl Lauri sa 21 pogotkom.

Ekipa iz Kanade trenutno ima najbolji skor u ligi sa 22-7 na čelu Istoka, dok su Klipersi četvrti na Zapadu sa 17-10.

U preostale dve utakmice sinoć, Hjuston je pobedio Portland 111:103, a San Antonio Finiks srpskog trenera Igora Kokoškova 111:86.