Fudbaleri Partizana u četvrtak od 21.00 čas igraju jedan od najvažnijih mečeva sezone protiv španskog Hetafea na stadionu „Koliseum“ u Madridu, u borbi za plasman u ligašku fazu Lige konferencija.
Zbog velikog interesovanja navijača i činjenice da su Beograd i Madrid odlično povezani direktnim letovima, iz FK Partizan izdali su hitno saopštenje upozorenja, s obzirom na to da je španska policija ovaj duel proglasila utakmicom visokog rizika.
– Zbog rigoroznih propisa Kraljevine Španije i činjenice da je utakmica protiv Getafe CF proglašena utakmicom visokog rizika, na dan utakmice neće biti prodaje ulaznica – navodi se u saopštenju crno-belih.
Iz kluba poručuju da u direktnoj komunikaciji sa organizatorom intenzivno rade na pronalaženju najboljeg modaliteta prodaje, kako bi svi navijači koji žele da podrže tim blagovremeno obezbedili svoja mesta na stadionu.
Sve detaljne informacije o načinu i uslovima prodaje ulaznica biće objavljene sutra ujutru u 10 časova.
Autor: D.S.