Fudbalski klub Crvena zvezda saopštio je da će na predstojećoj utakmici protiv Novog Pazara ulaz na istočnu tribinu stadiona "Rajko Mitić" biti besplatan za sve mališane koji poseduju "Super zvezdaš" karticu, kao i za svu decu do 14 godina.
Iz kluba podsećaju da se i u sezoni 2026/27 nastavlja sa ovom uspešnom akcijom, uz napomenu da je neophodno da mališani budu u pratnji jedne odrasle osobe koja poseduje ulaznicu za ovaj meč.
Utakmica četvrtog kola Superlige Srbije između Crvene zvezde i Novog Pazara igraće se u subotu od 20 časova u Beogradu.
Ulaznice su već u onlajn prodaji, dok će kupovina na šalterima Marakane biti moguća u petak od 10 do 18 časova, kao i u subotu na dan utakmice od 12 sati pa do početka susreta.
Cene karata su:
Sever: 400 dinara
Istok: 500 dinara
Zapad: 700 dinara
Tribina "Siniša Mihajlović": 1.400 dinara
Autor: D.S.