Utakmica se igrala od 18 časova na sadionu "Rajko Mitić".

Fudbaleri Crvene zvezde pobedom protiv Radničkog iz Niša 2:1 overili su osvajanje jesenje titule u Superligi. Trijumf crveno-belima doneli su Ruiz, Donald , dok je strelac za goste bio Pavkov.

73. minut - Zamalo 3:1 za Zvezdu. Tomas Fibel je šutirao glavom pod prečku posle centaršuta iz kornera, ali je Vladimir Bajić odlično intervenisao.

65. minut - Sudarili su se Le Taleka u Mrkića, ali su se brzo pridigli jedan i drugi i nastavili meč.

57. minut - Šansa za Radnički koji umalo ne stiže do novog izjednačenja. Pobegao je čuvarima Pavkov, ali je uspeo da ga stigne Le Talek i otkloni opasnost ispred gola Manojlovića.

46. minut - Promena u redovima Nišlija. Petrović je ustupio mesto Mitroviću.

Prvo poluvreme

32. minut - Pokušaj Pavkova da ponovo donese izjednačenje Radničkom. Još jednom je pokušao glavom, ali neprecizan.

27. minut - Dobra akcija Crvene zvezde po levoj , ali je Ruiz bio neprecizan,.

23. minut - Novi gol! Zvezda ponovo vodi. Donald je strelac.

12. minut - GOL! Radnički je izjednačio na 1:1 golom Pavkova.

3. minut - Postignut je prvi gol! Zvezda vodi 1:0 golom Ruiza.

18:00 - Meč je počeo. Trenutno je 0:0.

Gledajte KlikTV putem vaših telefona (preuzmite KlikTV aplikaciju na Play Store-u klikom na KlikTV ili na App Store-u klikom na KlikTV) ili na računarima ukucajte www.kliktv.rs.

Fudbaleri Crvene zvezde u okviru 20. kola Superlige Srbije dočekuju Radnički Niš na stadionu "Rajko Mitić".

Aktuelni šampion se u prethodnom kolu trijumfom nad Voždovcem vratio na pobednički kolosek, a nema sumnje da će na teren istrčati u najjačem sastavu.

Trener crveno-belih ne može da računa na Srđana Plavšića koji se povredio na meču sa ekipom Mladosti iz Lučana.

Meč prenosi Televizija Arena sport na svom trećem kanalu, a vi možete pratiti putem aplikacije KlikTV.

Gostujuća ekipa dolazi u Beograd nakon pet mečeva bez trijumfa.

Ipak, dueli između ove dve ekipe su obilovali uzbuđenjima, pa nema sumnje da će i ovaj današnji biti uzbudljiv za praćenje, a vi ga pogledajte putem aplikacije KlikTV.