Kako igra Aleksandar Mitrović! Fudbaleri Al Nasra i Al Hilala odigrali su nerešeno 1:1 u okviru Saudijske Pro lige.

Otavio je doveo domaćine u prednost nakon 24 sekunde igre za nepoisivu radost na stadionu.

Kristijano Ronaldo je šanse promašivao u 10. i 12. minutu, dok je najbolju šansu za 2:0 imao Abdulah Al Kaibari u 81. minutu, ali je pogodio stativu.

Gledali smo pregršt šansi, moglo je da bude postignuto i sedam golova, ali je detalj odluke viđen u 99. minutu susreta. Aleksandar Mitrović je postigao gol iz jedanaesterca, a ovo mu je bio 27. pogodak u prvenstvu.

Gledao je dugo sudija VAR nakon faula Abdulhamida, a na kraju je dosuđen kazneni udarac.

Odgovornost je preuzeo reprezentativac Srbije koji je bio hladan kao špricer i još jednom je dokazao da je jedan od najboljih strelaca na planeti.

Al Hilal je još ranije obezbedio titulu šampiona Saudijske Arabije.