Fudbaleri kragujevačkog Radničkog pobedili su danas na domaćem terenu ekipu Napretka rezultatom 3:1 (2:0) u utakmici 27. kola Superlige Srbije.

Radnički je sad na 4. mestu na tabeli sa 44 boda, dok je Napredak na 9. poziciji sa 35 bodova.

Danas su za klub iz Kragujevca bili precizni Tomislav Dadić u 28. minutu, Milan Aleksić u 36. minutu i Vasilije Đurić u 95. minutu. Jedini gol za poraženi tim postigao je Ognje Mrsić u 73. minutu.

U narednom kolu ekipa Radničkog gostuje fudbalerima Mladosti u Lučanima, dok klub iz Kruševca na domaćem terenu dočekuje tim Javora.

Fudbaleri niškog Radničkog slavili su danas protiv Mladosti iz Lučana rezultatom 3:0 (1:0).

Precizni za klub iz Niša bili su Vanja Ilić u 19. minutu, Nemanja Belaković u 77. minutu i Dele u 78. minutu.

Radnički je sada na 14. mestu na tabeli sa 26 bodova, dok je Mladost još uvek na 7. mestu sa 37 osvojenih bodova.

U narednom kolu nacionalnog šampionata niški klub gostuje Spartaku u Subotici, dok fudbaleri Mladosti na svom terenu dočekuju Radnički iz Kragujevca.