CRVENA ZVEZDA- MONAKO 0:1

Drugo poluvreme:

90. minut - Odličan pokušaj Milunovića nakon kornera, brani Nubel krajnjim naporom

85. minut - Pokušava Zvezda svim silama, ređaju se napadi crveno-belih

78. minut - Sporna situacija , Ben je pao u šesnaestercu, ceo stadion je tražio penal, ali je Nemac ostao nem.

76. minut - Nikolić je u igri umesto Srnića

74. minut - GOL , 0:1, Penal za Monako, Srnić je nespretno i nesrećno skrivio jedanasterac nad Golovinom., Embolo ne greši.

- Trabzon je smanjio u Budimpešti, Bozok postiže gol u 71. minut, 3:2

70. minut - Odličan pokušaj Kataija iz daljine, preko gola.

66. minut - Pravo je čudo da još uvek nema golova na ovom meču, napadaju i jedni i drugi.

61. minut - Katai je lukavo probao iz slobodnog udarca, iskosa sa leve strane, golman Monaka Nubel loše je reagovao, ali na njegovu veliku sreću lopta ne prelazi gol liniju.

58. minut - Odličan period Zvezde i velika inicijativa u ovim momentima.

55. minut - Kanga je fantastično šutirao sa distance, ali lopta pogađa prečku

53. minut - Umesto Pešića koji vuče neku povredu u igri je Ben

51. minut - Propala je sjajna prilika za Zvezdu nakon kontre, Katai je uposlio Bukarija, ovaj zavrnuo za Pešića koji se nije snašao u izgklednoj situaciji

- Sjajan transparent Delija

46. minut - Utakmica je nastavljena

Prvo poluvreme:

45. minut - Završeno je prvo poluvreme

- 3:1 za Ferencvaroš, ponovo Nguen 44. minut

42. minut - Kakva priliku je propustila Zvezda. Nakon kornera za Monako i odbitka, Bukari je istrčao sam u kontri i izbio pred Nubela, ali je šutirao pravo u njega i velika prilika je propala

40. minut - Sjajno je Dragović otklonio opasnost nakon prodora Vandersona

- Trabzon je smanjio u Budimpešti, Gomez je strelac u 40. minutu, 2:1 za Ferencvaroš

35. minut - Dragović propušta veliku prilku nakon kornera i loše intervencije golmana Monaka

31. minut - Dosta prekida u ovim momentima

- Zanimljivo je u Budimpešti. Na drugoj utakmici ove grupe Ferencvaroš vodi protiv turskog Trabzona sa 2:0 iako ima igrača manje nod 16. minuta kada je isključen Čivić. Domaćin je poveo golom Nguena u 5. a prednost je duplirao Traore u 30. minutu.

25. minut - Inicijativa Monaka, gosti drže loptu u svom posedu

20. minut - Gosti sve opasniji, polako preuzimaju kontrolu nad utakmicom.

16. minut- Jednostavna akcija gostiju, Ben Jeder je izbacio Kamaru, koji šutira u levi ugao nemoćnog Borjana, ali srećom lopta odlazi pored stative

14. minut - Zvezda pokušava brzim akcijama da ugrozi rivala

10. minut - Sjajan prodor Rodića po levoj strani, centrirao, Pešić skočio šutirao glavom, ali bio je zamalo neprecizan

7. minut - Dragović je dobio žuti karton zbog neopreznog starta

5. minut - Inicijativa Zvezde, Bukari izuzetno opasan po desnoj strani

3. minut - Obostrano otvoren početak utakmice

1. minut - Utakmica je počela