PARTIZAN-CRVENA ZVEZDA 1:1

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde odigrali su nerešeno 1:1 u 168. večitom derbiju.

Zvezda je povela sjajnim golom Bukarija u 27. minutu, izjednačio je Natho sa penala u 52. minutu.

Zvezda je prva na tabeli sa 19 bodova iz sedam utakmica, Partizan je osvojio 12 takođe iz sedam utakmica.

Drugo poluvreme:

90 + 5 minut- Utakmica je završena

90 +3. minut - Sjajno je Milunović otlonio opasnost nakon centaršuta Andradea

90+ 1 minut - Gužva u šesnaestercu Partizana nakon prekida, crno-beli su otklonili opasnost

90. minut - Utakmica je produžena 5. minuta.

89. minut - Umesto Rikarda u igri je Baždar

88. minut - Dobro je prošao Bukari po desnoj strani, centrirao, međutim odlčično reaguje Popović i otklanja opasnost

86. minut - Mnogo varnica u finišu meča

83. minut - Umesto Kataija u igri je novajlija Kulibali. Kod Partizana umesto Natha u igri je Fejsa

81. minut - Zvezda ima prividnu inicijativu, ali Partizan vrlo opasan iz kontre.

78. minut - I jedni i drugi žele pobedu.

75. minut - Nakon velike greške Sanoga, Rikardo je izbio ispred Borjana, ali je šutirao pored gola

74. minut - Probao je Katai nakon prodora po levoj strani, centrirao ali Popović siguran

71. minut - Milunović je dobio žuti karton nakon starta nad Jovićem.

69. minutu - Dve šanse u istom minutu, najpre Dijabate, a potom Katai nakon kontre.

67. minut - Dvostruka izmena i u Zvezdi. Umesto Ivanića i Pešića u igri su Mitrović i Kangva

66. minut - Dvostruka Izmena u Partizanu umesto povređenog Belića u igri je Nemanja Jović. A umesto Meniga na terenu je Andrade

61. minut - Dobra akcija Parizana, Natho iz izgledne situacije šutira pored gola

60. minut - Pokušao je Kanga zamalo pored gola

53. minut - Izmena u Zvezdi umesto Rodića u igri je Gobeljić. Velika magla u Humskoj usled bakljade.

52.minut - GOOL 1:1, Natho! Partizan je tražio penal posle starta Kataija nad Živkovićem. Gledao se VAR, sudija Mitić je pogledao snimak i pokazao na kreč. Natho je bio siguran

50. minut - Ivanić je dobio žuti karton

48. minut - Zvezda je ušla ofanzivno u drugo poluvreme.

46. minut - Utakmica je nastavljena

Prvo poluvreme:

45.minut - Prvo poluvreme, produženo je za 1. minut

42. minut - Velika šansa za Partizan, nakon centaršuta Natha, Marković je šutirao glavom sa pet metara, ali Borjan sjajnom intervencijom spašava gol

40. minut - Sanogo je dobio žuti karton nakon neopreznog starta na Dijabateu

37. minut - Velika prilika za Partizan nakon gužve, ali je Menig promašio ceo fudbal.

34. minut - Partizan je krenuo ofanzivnije posle primljenog gola

30. minut- Pokušao je Dijabate sa ivice šesnasterca, Borjan siguran.

27. minut - GOOL, 0:1, Bukari. Naakon kornera za Zvezdu i odbitka ,lopta dolazio do Bukarija koji sjajnim violejom od stative trese mreže nemoćnog Popovića.

21. minut - Zvezda je imala kontru posle prekida za Partizan, Katai je trčao ka golu, imao je Bukarija sa , ali ga je sustigao Traore i sprečio gol šansu

- Koreografija na severu uoči meča

19. minut- Prvo uzbuđenje pred golom Zvezde, korner za Partizan, ali bez opasnosti.

- Koreografija na jugu uoči meča

15. minut - Sjajan pokušaj Kataija sa distance, Popović brani. Nakon kornera pokušao je Sanogo ali pravo u Popovića.

14. minut - Nestvaran posed Zvezde 80-20 u korist crveno-belih

9. minut - Treći korner već za Zvezdu, koja želi što pre do gola

- Navijači Partizana vređaju upravu kluba. Na tribinama je oko 20. hiljada ljudi

4. minut - Eraković promašuje odličnu šansu za Zvezdu, nakon dodvanja Bukarija

2. minut - Bakljada na južnoj tribini ometa izvođenje prvog kornera za Zvezdu, crveno-beli su ušli agresivno u meč

1. minut - Utakmica je počela