Crvena zvezda se ekspresno vratila na čelo tabele, posle ubedljive pobede u Beogradu protiv niškog Radničkog rezultatom 4:1

Drugo poluvreme

Završena je utakmica na našem najvećem stadionu posle dva minuta sudijske nadoknade vremena

86. minut - bomba iz velike udaljenosti kapitena Nišlija Pejovića, ali lopta je prohujala pored gola.

79. minut - nova šansa za napadača gostiju Mitrovića, ali je sada posle kornera bio neprecizan sa četiri-pet metara!

75. minut - gosti iz Niša pogodili prečku, mlađani Mitrović ovaj put nije imao sreće posle odličnog udarca glavom nakon centaršuta Živojinovića

69. minut - šansa i za Motiku, odnosno Pičinija, van igre Ben i Gajić.

56. minut - GOL - Ohi, njegov drugi gol! Nije se dugo čekalo na reakciju fudbalera Zvetzde posle proimljenog gola, Norvežanin je ostao sam na petercu i lako je savladao Dujmovića - 4:1

54. minut - GOL - Mitrović (Radnički) - konačno su se probudili i gosti iz Niša, savladan je Borjan. Posle dobrog pasa Mićibućija, koji je dodao do Štulića, a ovaj prosledio do Mitrovića, koji šalje loptu ispod Zvezdinog čuvara mreže - 3:1

46. minut - počelo je drugo poluvreme na Marakani

Dve izmene i u Radničkom: Jovičić i Mićibući idu na teren, a izašli su Tomić i Stanković u Radničkom.

Trener Zvezde Stanković pruža šansu Krstičiću i Staniću umesto Sanoga i Ivanića.

Prvo poluvreme

Završeno prvo poluvreme

45. minut - pokušaj kapitena gostiju Pejovića pred Zvezdinim golom, ali samo korner za Radnički.

42. minut - posle odličnog solo prodora Ivanića po levoj strani, udarac Ohija iz blizine izblokiran, samo korner za domaćina.

39. minut - Pokušaj Kange iz obećavajuće pozicije, malo mu zasmetao Ohi. pa lopta odlazi daleko od gola Nišlija.

22. minut - GOL - Ohi - ubedljiva prednost crveno-belih. Norvežanin prekinuo golgeterski post preciznim udarcem na prvu stativu posle centaršuta Gajića - 3:0

13. minut - GOL - Ivanić, precizan iz polu-voleja, nakon što je Dujmović prvo odbranio udarac Kataija. Akciju započeli Zvezdini stranci kanga i Ben, a na kraju realizator Ivanić - 2:0

12. pokušaj Bena iz velike udaljenosti

10. minut - GOL - Aleksandar Katai iz penala, kapiten Crvene zvezde lagano postiže gol sa bele tačke - 1:0

9. minut - Nikola Stanković je skrivio jedanaesterac, jer je sa leđa vukao Ohija za dres. Stanković je dobio žuti karton zbog protesta.

7 minut - pokušaj Gajića iskosa sa dfesne strane, neprecizan šut

6. minut - pokušaj Kataija sa dvadesetak metara iz teške pozicije, lopta odlazi daleko od gola

1. minut - počela je utakmica na stadionu "Rajko Mitić"