Crno-beli rutinski odradili posao protiv slabe Vojvodine (2:1) i izbili na čelo tabele, bar na nekoliko časova

Ne predaje se Partizan! Još jedna pobeda u plej-ofu Superlige, ovaj put nad Vojvodinom - 2:1. Strelci za crno-bele bili su Nikola Terzić i Rikardo, dok je utešni gol za Novosađane dao Mihajlo Nešković u nadokandi vremena.

Partizan je odmah na početku utakmice, u četvrtom minutu nokautirao Vošu, kada je mladi Terzić posle akcije Rikarda i Meniga matirao golmana Rockova. Crno-beli su bili bolji rival od gostiju, koji nisu preterani kidisali na gol rivala, a prednost je duplirao Rikardo posle više nego očajne reakcije odbrane Vojvodine.

Pokušavao je Partizan u prvom poluvremenu da postigne još koji gol, razgali ono malo publike na stadionu, međutim raspoloženi golman Rockov bi se uvek isprečio i tako sačuvao dostojanstvo gostiju.

Ofanzivno, Voša je želela nešto da uradi preko Nikole Vukčevića, Marka Bastajića i Veljka Simića, ali gotovo uvek bez prave pretnje po Nemanju Stevanovića do gola u finišu meča. Bio je to četvrti poraz u nizu za Vojvodinu i potvrda da se nalaze u velikoj krizi.

Partizan i Vojvodina odigraće u sredu polufinalni meč Kupa Srbije u Humskoj.