Hajduk na dramatičan način došao do pobede u Rijeci, pogotkom u osmoj minuti sudijske nadoknade.

Fudbaleri splitskog Hajduka došli su na dramatičan način do pobede u 100. jadranskom derbiju, svladavši u odličnoj utakmici na Rujevici domaću Rijeku sa 3:2, pogotkom u osmom minutu sudijske nadoknade.

Međutim, na kraju utakmice došlo je do tuče na terenu, pa su morala da se ume[aju i dvojica fudbalera doma'eg tima kako bi se situacija smirila.

Pripadnik popularne Armade završio je na travi nakon što je dobio udarac pesnicom. On je, navodno, hteo da "porazgovara" sa igračima Hajduka, ali do njih nije mogao da dođe.

Udarac je dobio od Hajdukovog šefa obezbeđenja, a sve se to događalo dok su igrači iz Splita slavili pobedu sa navijačima.