Siniša Mihajlović je bio i igrač i trener Sampdorije

Fudbaleri Bolonje pobedili su danas na gostujućem terenu Sampdoriju sa 2:1, u utakmici 12. kola Serije A.

Bolonja je povela u 47. minutu golom Matijasa Svanberga, a izjednačio je Morten Torsbi pogotkom u 77. minutu. Minut kasnije pobedu Bolonji doneo je austrijski reprezentativac, Srbin Marko Arnautović.

Siniša Mihajlović je kao igrač bio briljantan u Sampdoriji (1994-98), odigrao je 110 utakmica i dao 12 golova. Mihajlović je bio i trener Sampdorije (2013-2015), tako da je izuzetno vezan za klub iz Đenove.

Ekipa Siniše Mihajlovića ostvarila je drugu uzastopnu pobedu, ukupno petu u prvenstvu i zauzima deveto mesto na tabeli sa 18 bodova. Sampdorija je pretrpela sedmi poraz i 18. je na tabeli sa devet bodova.