Partizan će teško dostići razliku.

Kraj utakmice. Olimpijakos slavi u Beogradu. Pobedio je Partizan rezultatom 3:1.

Još jedan gol za Olimpijakos. Partizan će teško nadoknaditi razliku. Gol je dao Emenike.

Izmena i u ekipi crno-belih. Izašao je Janković, a ušao je Pantić.  Došlo je do gurkanja na terenu, pa se sudija bio primoran da reagujue. Pao je još jedan žuti karton, ovog puta za igrača Partizana Leonarda.

Dvostruka izmena u ekipi Olimpijakosa. Olimpijakos posle postignutog drugog gola sporio igru. Partizan napada, ali bez  većih pretnji za gol protivnika.

Prvi žuti karton na utakmici. Igrač Partizana Everton nepropisno je zaustavio fudbalera Olimpijakosa i dobio je žuti karton.

Olimpijakos je u 56-oj minuti dao još jedan gol, sada je 2:1. Opet Ben.

Počelo je drugo poluvreme. Obe ekipe izašle su na teren sa istim igračima.

Prvo poluvreme 1:1

Završeno je prvo poluvreme.

Odlična akcija crno-belih, nažalost bez uspeha, zakasnio je malo Janković.

Posle postignutih golova, i odlične prilike za Partizan, koju nisu iskoristili, malo je opao tempo igre.

Povredio se Đurđević. Pokušao je da spreči da lopta ode u aut, a onda ga je gurnuo protivnički igrač. Ipak je uspeo da nastavi igru.

Nastavljena je utakmica.

Sudija je u 14-om minutu zastustavio utakmicu zbog petarde koja je bačena na teren. Korner je za fudbalere Olimpijakosa.

GOL! Partizan je uspeo da izjednači već u desetom minutu. Odličan odgovor crno-belih. Pogodakj je postigao Tavamba.

Olimpijakos je poveo već u šestoj minuti utakmice golom Bena. Jeftino primljen gol.

Pred punim tribinama počela je utakmica trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona u kojoj snage omderavaju fudbaleri Partizana i Olimpijakosa.

Ono najteže tek sledi. Treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona igra se večeras.

Fudbaleri Partizana na svom stadionu dočekuju grčkog velikana Olimpijakos.

Biće ovo teška utakmica za domaće pošto su gosti poslednjih godina gotovo redovan učesnik Lige šampiona.

Navijači domaćih biće 12-ti igrač, a videćemo da li će na terenu od starta biti partizanov Brazilac Leonardo.

Meč počinje u 20:45, a vi ga možete pratiti na prvom kanalu Arene sport.