Fudbaleri Partizana izborili plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

Fudbaleri Partizana remizirali su bez golova u Podgorici protiv Budućnosti i izborili plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

Crno-beli su, nakon pobede u Beogradu 2:0, uspešno obavili posao u Crnoj Gori i zakazali duele sa Olimpijakosom u narednoj fazi kvalifikacija.

Oba tima su večeras u sjajnom ambijentu na stadionu Pod Goricom imala šanse, stativa je uzdrmana sa obe strane, prvo Milan Vlaisavljević iz Budućosti, a potom i Bojan Ostojić u finišu prvog poluvremena.

U nastavku junak je bio golman Partizana Filip Kljajić jer je samo u poslednjih 15 minuta odbranio izgledne prilike i udarce Ivana Pejakovića, Darka Nikača i Melunovića i tako pomogao ekipi da izbegne dramu do kraja meča.

Prvi meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona Partizan igra protiv Olimpijakosa sledećeg utorka u Beogradu.