Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana remizirali su (1:1) u 165. večitom derbiju.

Tok meča:,

90. minut - Utakmica je produžena za četiri minuta.

87. minut - Posle kontre Partizana lopta je došla do Meniga, probao je levom u bliži ugao, ali lopta ide pored gola crno-belih.

83. minut - GOOOOOOL - Katai donosi izjednačenje crveno-belima u Humskoj.

56. minut - Probao je sada sa distance Rikardo, ali pored leve stative gola Borjana prolazi lopta.

55. minut - Milan Gajić je ušao u igru umeste Strahinje Erakovića.

53. minut - Probao je Lazetić levom nogom, ali šut je izblokirao Urošević i lopta je otišla u korner. Odmah je zaprtio Lazetić čim je ušao u igru.

49. minut - Rikardo je postigao gol, ali je on poništen zbog faula Uroševića. Sudija Simović gledao je VAR koji je potvrdio njegovu odluku.

46. minut - Počeo je drugi deo igre. Lazetić je ušao u igru umesto Krstičića.

Završen je prvi deo igre.

45+1 minut - Odlična šansa za Sanoga. Izveo je prekid Kanga, Sanogo je probao glavom, ali pogodio je samo spoljni deo mreže.

45. minut - Žuti karton za Saničanina posle faula nad Ivanićem kojim je sprečio kontranapad crveno-belih.

44. minut - Dupli pas Jovića i Jojića, izbio je sam Jović ispred gola crveno-belih, probao da zavrne do Rikarda, ali u poslednji čas reaguje odbrana crveno-belih i čuva svoj gol.

41. minut - Probao je sada sa distance Lazar Marković, baš kao Natho, ali ovog puta se nije tresla mreža crveno-belih.

40. minut - Nova odlična šansa za Natha. Primio je loptu na levoj strani šesnaesterca, namestio se na desnu i opalio, lopta je pogodila Erakovića i prevarila Borjana, ali otišla je preko prečke i pogodila mrežu sa gornje strane.

36. minut - GOOOOOOOL - Bibras Natho donosi prednost crno-belima sjajnim šutem levom nogom sa ivice šesnaesterca u bliži ugao. Gol ide na dušu Milanu Borjanu.

31. minut - PREČKA! Posle centaršuta sa leve strane Rodića, glavom je probao Katai, ali je pogodio samo okvir gola.

26. minut - Prve čarke na meču. Sukobili su Kanga i Urošević, ali brzo se sve smirilo.

23. minut - Novi pokušaj Zvezde sa distance, probao je Ivanić, ali ponovo pravo u Popovića.

10. minut - Treći pokušaj crveno-belih na meču. Ponovo je probao Katai sa distance, ali dosta neprecizno ovog puta.

6. minut - Novi pokušaj Dionija, ali dosta je to bilo neprecizno.

5. minut - Najbolja šansa na meču, za sada. Sudarili su se Saničanin i Vujačić, do lopte je došao Dioni i izbio sam ispred Popovića, probao šutem u bliži ugao, ali odlična odbrana golmana Partizana.

3. minut - Prva prilika na meču. Probao je Katai šutem sa distance, ali pravo u golmana Partizana Aleksandra Popovića.

1. minut - Utakmica je počela.

Utakmica je počela minutom ćutanja kao znak podrške za nedavno preminulu legendu naše košarke Dušana Dudu Ivkovića.

Fudbaleri oba tima izašli su u majicama podrške za bivšeg golmana Partizana Radovana Radakovića.

Sastavi:

Partizan: Popović, Miljković, Vujačić, saničnin, Urošević, Zdjelar, Jojić, Marković, Natho, Jović, Rikardo

Zvezda: Borjan, Eraković, Degenek, Dragović, Rodić, Sanogo, Kanga, Krstičić, Ivanić, Katai, Dioni.