Fudbaleri Čukaričkog izgubili su u Švedskoj protiv Hamarbija revanš meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija

Drugo poluvreme90+4. minut - Kraj utakmice

82. minut - Čukarički je ekrenuo naprdd imao je dobar pokušaj Čolovića koji se gol linije izbacila odbrana domaćih, ali je utisak da domaći sve drže pod kontrolom

72. minut - GOL 5:1, Selmani! Domaći koriste činjenicu da srpski tim mora da krene napred

67. minut - GOL 4:1 - Svedberg! Loša reakcija odbrane srpskog tima

64. minut GOOOOOOOOOL 3:1 . Ndijaj! Napadač Čukaričkog se sjajno ubacio i šutirao posle asistencije Roganovića

62. minut - Opet je Amo bio u naletu, ali je bio neprecizan, aiko je imao mnogo prostora

56. minut - Šveđani pogađaju prečku, mnogo sreće za Beograđane

48. minut - Đorđe Jovanović je bio u šansi pred golom Hamarbija, ali je njegov šut blokiran

46. minut - Utakmica je nastavljena

Prvo poluvreme

46. minut - Utakmica je nastavljenaDrugo poluvreme45+4. minut - Kraj prvog poluvremena45+2. minut - Udarac Bojanića zaustavio je Petrović

42. minut - GOL 3.0 Paulsen! Igrač Hamarbija je bio najbolji u skoku i doneo svom timu gol prddnosti u ukupnom rezultatu sada je 4:3 za Hamarbi

38. minut - Dobra akcija Čukaričkog i pokušaj Jankovića, koji nije bio dovoljno precizan

32. minut - Selmani posle kontre šutira, korner za domaće

31. minut - Dva kornera za Čukarički, dobro postavljena odbrana švedskog tima

28. minut - Teški momenti za Beograđane, novi pokušaj Selmanija

26. minut - GOL 2:0, Selmani! Brza akcija domaćih i slaba reakcija odbrane Čukaričkog, sada je u ukupnom rezultatu 3:3 i kewćwmo iz početka

24. minut - Velika šansa za Čuku! Odličan centaršut Roganovića, Ndijae iz neposredne blizine nije bio precizan

22. minut - Korner za Čukarički. Docić je šutirao u gol, odbrana Hamarbija je dobro reagovala, a posle toga je došlo do malih čarki, ali se sve brzo smirilo

18. minut - Hamarbi nastavlja sa protiskom jer je u ukupnom rezultatu 3:2 za Čukarički

12. minut - GOL 1:0, Džeaze! Posle akcije po desnom boku igrači Hamarbija su uspeli da stignu do gola rivala, a pogodak je preciznim udarcem sa dalje stative postigao Džeaze

10. minut - Amo je šutirao sa 17 metara lopta ide preko gola

7. minut - Selmani je pao u kaznenom prostoru Beograđana, nema jedanaesterca

3. minut - Čukarički je stigao u kazneni prostor rivala, ali bez završnog udarca

1. minut - Utakmica je počela

Sudija: Denis Higler (Holandija)

Sastavi

Hamarbi : Ousted - Fenger, Paulsen, Fjoluson - Rodić, Andersen, Bojanić, Džeaze - Amo, Selmani, Ludvigson.

Čukarički: Petrović - Tanasijević, Šapić, Drezgić, Roganović - Kovač, Docić - Janković, Kajević, Ndijae - Jovanović.

Put do istorijskog uspeha za Čukarički vodi preko Stokholma. U prestonici Švedske od 18.45 počinje meč 3. kola kvalifikacija za Ligu konfederacija. Sva dešavanja sa stadiona „Tele 2 Arena“ donosimo vam sa lica mesta gde se nalazi izveštač Kurira.

Svih 7.855 ulaznica koliko je dozvoljeno za predstojeći meč prodato je već posle nekoliko časova od kako su puštene u prodaju. Kako su nam rekli iz Hamarbija, prava je šteta što su na snazi mere koje dozvoljavaju samo 25 odsto kapaciteta na sportskim objektima, jer bi meču prisustvovalo minimum 25.000 gledalaca.

Vreme u Stokhlomu je idealno za fudbal! Temperatura je 22 stepena, a jedini problem za fudbalere srpskog kluba može da bude činjenica da se utakmica igra na terenu sa veštačkom travom.

Čukarički je odradio dobar posao u prvom meču (3:1) i ima lepu prednost pred revanš.

"Očekujem izuzetno tešku utakmicu. Iskoristili smo šansu u Beogradu na pravi način, ali smo mogli bolje. Ipak, da nam je neko ponudio 3:1 pre meča u Humskoj, oberučke bismo to prihvatili. Hamarbi je veliki klub, vidi se po svemu - atmosferi, stadionu... Ne bismo smeli da se opuštamo", rekao je trener Pavle Delibašić.