Fudbaleri Partizana i Voždovca igrali su danas u Humskoj meč pretposlednjeg, 37. kola Superlige Srbije.

Crno-belima je ovaj meč formalnost, dok je za "zmajeve" jedan od ključnih u borbi za opstanak u elitnom rangu srpskog fudbala.

Dva kola pre kraja Voždovac ima samo dva boda više od ekipa iz zone ispadanja, pa bi eventualnim trijumfom ili bar bodom u Humskoj napravio veliki korak ka opstanku.

17:52 - Kraj!

17:42 - 79' GOOOOOL! Sve je gotovo.Bibars Natho je dobio nagradu za malopređašnju majstoriju i upisao se u strelce golom glavom.

17:36 - 73' GOOOOL! Partizan sve rešava, a to mu donose izmene koje je uveo Aleksandar Stanojević.

17:29 - 68' Pokušaj Jojića sa distance! Izblokiran je i biće korner za Partizan.

17:25 - 63' Prečka! Pogodio ju je mladi Nikola Štulić, sjajnim trzajem glavom.Centrirao mu je Bibars NathoUšli su u igru samo nekoliko minuta ranije.

17:16 - 54' Popović ponovo nesiguran! Prilikom kornera za Voždovac sa leve strane je trebalo bolje da interveniše, jer se glasno javio svima u kaznenom prostoru.Umesto njega to su učinili njegovi saigrači.

17:14 - 52' Holender u šansi! Pokušao je u prijemu da obiđe golmana, lopta je otišla iza čuvara mreže gostiju, ali je odbrana intervenisala.

17:12 - 50' Crno-beli traže drugi gol! Bez popusta za "zmajeve".

17:07 - Nastavljen je meč u Humskoj! U Partizanu bez promena, u ekipi Voždovca Luka Cvjetičanin je zamenio Aleksu Jankovića.

16:48 - Kraj prvog poluvremena! Osim nekoliko šansi Lazara Markovića i autogola Bogdanovića, nismo mnogo videli u prvih 45 minuta u Humskoj.

16:47 - 45+1' Pokušaj Milojević iz velike udaljenosti! Ali, pravo u mladog Popovića.

16:46 - Igraće se još 60 sekundi u prvom poluvremenu.

16:42- 41' Možda i neočekivano miran tempo u Humskoj! Očekivalo se više vatre, posebno od strane gostiju, ali i da Partizan igra dosta opuštenije jer nema rezultatski pritisak.

16:37 - 35' Nova greška mladog golmana Popovića! Pokušao je da uhvati loptu posle jednog centaršuta, ona mu je ispala, a potom je bio fauliran.

16:33 - 27' Voždovac ne uspeva da dođe do lopte! A i kada dođe, brzo je izgubi.

16:24 - 21' Autogol! Partizan je poveo autogolom Bogdanovića.Jojić je prošao po levoj strani, uputio prizeman centaršut i Bogdanović je u želji da to izblokira prevario svog golmana.

16:20 - 19' Partizan kontroliše loptu! Ali, i Voždovac pokazuje naznake da bi želeo da napadne.

16:16 - 15' Uh, kakva greška mladog golmana Popovića! Bacio je loptu praktično u noge Stanisavljeviću.Od svega korner za Voždovac.

16:15- 11' Ponovo Marković! Nova velika šansa za njega, ovog puta posle šuta Lutovca sa distance, ali ovog puta pogađa spoljni deo mreže.Propustio je tri prilike za minut.

16:14 - 10' Dva puta je Lazar Marković bio u šansi! Prvi put je izblokiran sa oko pet metara, a u drugoj situaciji je golman u padu uspeo da pokrije praznu mrežu i spasi gol

16:11 - 8' Janković se našao u šansi! Ali, reagovala je odbrana Partizana.

16:06 - 5' Za sada dosta miran početak susreta! Lopta je uglavnom u nogama igrača Partizana.

16:00 - Krećemo! Partizan je u tradicionalnoj crno-beloj kombinaciji, a Voždovac u kompletnoj plavoj opremi.