Prijateljska utakmica poput prave superligaške.

Fudbaleri Crvene zvezde upisali su i treću pobedu na pripremama za novu sezonu, trijumfom protiv Napretka  iz Kruševca na svom stadionu sa 2:1.

Zvezda je posle pobeda nad IMT-om (2:0) i Metalcem (1:0) pokazala najbolju igru do sada, Aleksandar Katai i Mirko Ivanić su najavili da će biti dobar tandem pred izazove koji čekaju crveno-bele.

Oni su u meču protiv Napretka prvi put u tri utakmice tresli mrežu u prvom poluvremenu i to za svega četiri minuta razmaka, a stvorili su još nekoliko dobrih šansi.

U strelce se upisa Srđan Spiridonović koji je dao prvi gol u Zvezdi kao novajlija u timu Dejana Stankovića.

Timu koji je odigrao drugo poluvreme sa rezervistima, a Napredak je iskoristio nekoliko situacija kada je odbrana Zvezde popustila tako da u ovom segmentu ima prostora za boljitak.

Napredak je krenuo ofanzivno i agresivno na zadnju liniju Zvezde i već posle pedesetak sekundi Milan Spremo je namestio loptu za prekid sa četrdesetak metara, centrirao je oštro napred i odmah razdrmao odbranu Zvezde.