Fudbaleri Vojvodine pobedili su Partizan 3:2 (1:1) u utakmici 30. kola, poslednjeg pred podelu Superlige Srbije na plej-of i plej-aut.

Utakmica fudbalera Vojvodine i Partizana, u 30. kolu Super lige prekinuta je danas u Novom Sadu zbog uvredljivih parola koje su skandirali navijači beogradskog tima.

Utakmica je zaustavljena u 60. minutu pri rezultatu 1:1. Oficijalni spiker je pozvao navijače da prestanu sa uvredama, ali su oni nastavili, pa su do njih otišli golman Vladimir Stojković i Zoran Tošić da ih ubede da prestanu.

Navijači Partizana su posle toga jače počeli da pevaju istu pesmu, zbog čega je sudija Miloš Đurđić prekinuo utakmicu, pa je sa igračima obe ekipe otišao u svlačionicu.

Posle 116 minuta, fudbaleri Vojvodine slavili su dramatičnu pobedu nad Partizanom 3:2, uz dva gola Matića, za plasman u plej-of u poslednji čas.