AKTUELNO

Lepa Brena se vratila na mesto koje je zauzelo posebno mesto u njenoj karijeri, a društvo joj je pravio sin Viktor Živojinović.

Pevačica je decenijama nakon snimanja kultnih filmova „Hajde da se volimo“ ponovo boravila u Mostaru, gradu koji mnoge i danas podseća na čuvene scene iz tog ostvarenja.

Breninu karijeru, između ostalog, obeležili su filmovi „Hajde da se volimo“, a jedna od scena koja se posebno pamti jeste njen skok sa Starog mosta u Mostaru. Ovoga puta, na isto mesto došla je sa sinom Viktorom, koji je pokazao kako izgleda njihovo zajedničko vreme u ovom gradu.

Foto: Instagram.com

Viktor privukao pažnju snimkom

Brena i Viktor su veoma bliski, a njihov odnos je dodatno postao intenzivan otkako je on počeo da radi u njenom timu kao organizator. Zbog toga nije iznenađenje što često putuju zajedno.

Viktor je najpre zabeležio kadar Starog mosta, a zatim je usledio snimak koji je izazvao veliku pažnju njegovih pratilaca.

Video: Instagram.com/viktorernest

Na njemu se vidi kako Viktor bez majice jaše konja, dok je sve vreme bio nasmejan i dobro raspoložen.

Brena otkrila tajnu dugog braka

Lepa Brena je nedavno govorila i o svom odnosu sa suprugom Slobodanom Bobom Živojinovićem, sa kojim je u braku više od tri decenije.

- Boba i ja smo se upoznali pre 35 godina i sve to vreme jedno drugome smo dom, sigurno mesto na koje možemo doći onakvi kakvi smo i na kom nas niko ne preispituje. Ljubav je veća kada se deli, brinite jedni o drugima, verujte sebi da biste verovali i drugima, poštujte se i interesujte se jedni za druge. Svaki dan.

Foto: Instagram.com

Pevačica je tada istakla i koliko su za stabilan odnos važni međusobna briga, poštovanje i poverenje.

- Ljubav je spoj brige, posvećenosti, znanja, odgovornosti, poštovanja i poverenja. Kada su dve osobe svesne da ne mogu i ne treba da menjaju drugoga, ali da uvek mogu pomoći drugome da smogne snagu da napreduje i bude bolji, e tada se desi rast.

Autor: N.Panić