AKTUELNO

Veljko Ražnatović otputovao je sa suprugom Bogdanom i naslednicima na Kipar, gde tradicionalno provode letnje mesece u porodičnoj kući u Aja Napi. Ponosni otac podelio je na društvenim mrežama prelepu porodičnu fotografiju nastalu tokom večernjeg izlaska u lokalni zabavni park.

Na slici bračni par pozira nasmejan dok u naručju drže mlađe sinove Krstana i Isaiju, dok je najstariji Željko bio u centru pažnje pokazujući mišiće ispred njih. Bogdana je blistala u elegantnoj letnjoj haljini sa roze motivima, dok su Veljko i dečaci bili u opuštenom, sportskom izdanju idealnom za tople julske noći.

Ova objava odmah je privukla veliku pažnju javnosti i prikupila brojne komplimente vernih pratilaca koji su oduševljeni njihovom porodičnom harmonijom.

Foto: Instagram.com

"Istina je da sam ja kumovala upoznavanju Veljka i Bogdane"

Veljkova sestra, Anastasija Ražnatović, priznala je da je morala da se umeša u njihov odnos.

- Istina je da sam ja kumovala upoznavanju Veljka i Bogdane. Ja sam nju ugledala na Kopaoniku, nisam je ni znala i samo sam joj prišla i rekla da je prelepa. "Ja mislim da si ti za mog brata super devojka, on je lud i mora da se smiri, ti si prava", to sam joj rekla. Onda je ona rekla da se ni ne znaju, a ja kada sam ih upoznala, ona ga je prvi put šikanirala. On je bio preneražen, jer je navikao da mu svaka devojka pada pod noge. A sledeći put sam ih opet spojila, a njoj sam rekla da spusti loptu. Od tada su se poljubili i nisu se razdvojili - rekla je Anastasija jednom prilikom.

Autor: M.K.