AKTUELNO

Pevačica Indira Radić vratila se u Beograd nakon radnog vikenda u dijaspori, gde je održala nekoliko nastupa, a naš paparaco uslikao ju je odmah po sletanju na aerodrom "Nikola Tesla".

Indira je iz terminala izašla u društvu svog dugogodišnjeg menadžera, a oboje su vukli kofere nakon povratka sa puta. Pevačica je za put odabrala udobnu, ali elegantnu kombinaciju - široku belu garderobu, šešir i velike sunčane naočare, dok je u ruci nosila bež tašnu. Ležerno izdanje upotpunila je papučama, pa je bilo jasno da joj je nakon napornog vikenda udobnost bila na prvom mestu.

Foto: E-Stock/Foto Gaja

Dobro raspoložena, Indira je bez žurbe napustila aerodrom, a osmeh nije skidala sa lica. Sve vreme uz nju bio je njen menadžer, koji joj je pomagao oko prtljaga nakon povratka u srpsku prestonicu.

Foto: E-Stock/Foto Gaja

Poznato je da je leto za folk zvezdu jedan od najintenzivnijih perioda u godini, budući da gotovo svakog vikenda nastupa širom regiona i dijaspore.

Iako iza sebe ima decenije uspešne karijere i bezbroj hitova, Indira ostaje verna svom prepoznatljivom stilu - bez preteranog eksponiranja privatnog života, fokusirana na publiku i posao. Nakon još jednog uspešnog vikenda van Srbije, pevačica se vratila u Beograd, gde će, sudeći po svemu, napraviti kratku pauzu pred nove nastupe koji je očekuju već narednih dana.

Foto: E-Stock/Foto Gaja

Autor: D. T.