Pevačica Mina Kostić izašla je iz psihijatrijske ustanove "Dr Laza Lazarević" pre 5 dana, a od tada se o njoj ništa nije znalo.
Mnogi su se pitali kako je pevačica i šta se dešava sa njom, a njen verenik Mane Ćuruvija Kasper sada je objavio njihove zajedničke fotografije.
Oni su izašli u javnost i uživali u prirodi, a svi su primetili da se Mini konačno vratio osmeh na lice. Grlila je svog voljenog Kaspera i uživala u njegovom društvu.
- Volimo vas - poručio je Kasper putem Instagrama njihovim vernim pratiocima.
Foto: Instagram.com
Podsetimo, Mina Kostić je psihijatrijsku ustanovu napustila 23. juna, a po nju je došao njen verenik Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper i njen brat.
Mina je tada nosila je crnu haljinu i kačket i naočare na glavi, a prilikom izlaska iz bolnice kratko je prokomentarisala kako se oseća.
- Dobro sam! - poručila je Mina.
Autor: D. T.