Pevačica Marija Šerifović neretko deli zanimljive i emotivne trenutke iz svog doma na društvenim mrežama, a u centru pažnje uvek je njen preslatki sin Mario.
Najnoviji snimak koji je podelila potpuno je raznežio njene pratioce, ali i samu pevačicu. U predivnom videu, Marija Šerifović je upitala svog naslednika: "Kaži mi: Kako se ti zoveš?", na šta je on kao iz topa odgovorio: "Ja sam Mario Šerifović".
"Ja sam sigurna da se od ovoga ludi"
Foto: Pink.rs
Slušajući svog sina kako ponosno izgovara svoje ime i prezime, Marija je umalo zaplakala od neverovatne sreće. Usledilo je pitanje koje topi i najtvrđa srca.
"Šta si ti moje?", upitala ga je ponosna majka, a mali Mario je dao odgovor koji je sve ostavio bez teksta: "Planeta".
Da simpatičnim scenama iz njihovog doma zaista nema kraja, svedoči i to što je dečak u videu otkrio kakvi su mu planovi za budućnost, poručivši: "Kad porastem biću veliki momak Jablan". Koliko je Marija emotivno doživela ovaj majčinski trenutak, potvrdila je i u samom opisu snimka gde je iskreno poručila: "Ja sam sigurna da se od ovoga ludi".
Inače, Marija Šerifović je pre tri godine sina dobila uz pomoć surogat majke, a za celokupan proces u Americi je morala da izdvoji između 160.000 - 193.000 dolara.
Foto: Instagram.com
Autor: Nikola Žugić