Poznata influenserka Luna Đogani odlučila je da pobegne od gradske vreve, te trenutno boravi na Fruškoj gori sa svojom porodicom, a društvo joj pravi i mlađa sestra Nina Đogani.
Sestre su za svoj odmor odabrale jednu luksuznu vikendicu, a Luna Đogani je svojim pratiocima pokazala u kakvom raju trenutno uživaju. Kako se može videti, one se po ceo dan baškare na bazenu, gde se kupaju, sunčaju i maksimalno pune baterije.
Ipak, mirno popodne na bazenu prekinula je jedna urnebesna situacija. Naime, Luna je u jednom momentu želela da se našali sa svojom mlađom sestrom, te je pokušala da je "prenkuje".
Luna je iznenada počela da vrišti iz sveg glasa, dok je Nina Đogani uplašeno gledala šta se dešava i istog trenutka prestravljeno skočila sa stolice. Luna je ovaj komični snimak podelila na mrežama i otkrila da je "krivac" za dramu zapravo bio jedan insekt.
- Ja kad hoću da prenkujem Ninu jer je skakavac iza nje... ali fail, smotana - napisala je Luna u opisu ovog video snimka koji je nasmejao njene pratioce.
Zapalila mreže u kupaćem
Luna je na instagramu delila i svoje fotografije u kupaćem kostimu i zapalila mreže. Ranije je otvoreno govorila o problemu sa viškom kilograma sa kojim je se susrela u jednom periodu života.
Inače, Luna je jednom prilikom govorila o kilaži i istakla da joj smeta to što je nabacila kilograme.
Foto: Instagram.com
- Nisam debela, ali imam malo viška koji možda vi ne vidite, ali ja vidim i meni to smeta... Pre trudnoće sam imala neku svoju idealnu kilažu, ali još uvek nisam stigla do te moje idealne kilaže i sad radim na tome, jako malo mi fali. Mene to kopka i ja moram da ispunim taj svoj cilj i zato stalno kukam. Zadovoljna sam sobom i mislim da se to vidi i radim na tome da izgledam kao i pre trudnoće - rekla je Luna u emisiji "Grand news" i dodala:
Nije meni to do drugih... Baš me briga šta će neko da priča i da misli... Meni je to do mene. Kad se ja pogledam u ogledalo, nisam zadovoljna još 100 posto, ja bih tu još radila na sebi, smatram da sam mlada i da treba da izgledam dobro. To što sam mama ne znači da treba da se zapostavim, mislim da to nije opravdanje i da sada treba još bolje da izgledam i još bolje da se osećam, da budem dobra i ćerkici i mužu.
Autor: Nikola Žugić
Nije meni to do drugih... Baš me briga šta će neko da priča i da misli... Meni je to do mene. Kad se ja pogledam u ogledalo, nisam zadovoljna još 100 posto, ja bih tu još radila na sebi, smatram da sam mlada i da treba da izgledam dobro. To što sam mama ne znači da treba da se zapostavim, mislim da to nije opravdanje i da sada treba još bolje da izgledam i još bolje da se osećam, da budem dobra i ćerkici i mužu.