AKTUELNO

Popularna pevačica Maja Berović godinama važi za jednu od najpoželjnijih dama na domaćoj javnoj sceni, a svoj izgled dovela je do savršenstva. Ipak, s godinama teži sve prirodnijem izgledu, zbog čega je nedavno izvadila silikon iz usana.

Kako je objasnila, to nije uradila zbog trenda, već je to bila njena lična želja i potreba.

- Potrudila sam se. Potrudila sam se da ih vratim na ovaj fabrička podešavanja. Ne znam da li je trend. Možda jeste, ali ja meni je smetalo. Imala sam imala problem i iz tog nekog razloga sam se odlučila, naravno i estetskog... Shvatila sam da mi to prosto nije lepo i da je s godinama postalo ružno, pa sam smogla hrabrosti snage da to uradim. Ali ono mislim da se vraća taj taj prirodni izgled, što je dobro - rekla je Maja i otkrila da li bi menjala nešto na sebi.

Foto: Pink.rs/t. mladenović

- Ne bih. Ja sam sebi super. Tako da sve što sam želela ja sam promenila.

Leto će prevashodno provesti radno.

- Jako se puno radujem. Baš sam se uželela nastupa i koncerata i biće za mene ova godina baš radna i i crnogorsko Primorje i Hrvatska i i Bosna i Srbija. Tako da baš baš sam srećna. Puna sam energije napunili smo baterije i sada gruvamo - rekla je ona i otkrila da li sin ide sa njom.

Foto: TV Pink Printscreen

- Hoće, on je uvek sa mnom. Vodimo ga naravno su svuda sa nama. Naravno ne vodimo ga na nastupe ali ga vodimo gde god idemo mi ide i on sa nama. I muž i sin sve pakujem u jedan kofer i idemo svi kao kao čergari. Drugačije ne bih bila srećna. Oni su mi najvažniji da su mi tu u blizini i onda sam ja potpuno opuštena

Autor: D. T.