AKTUELNO

Spreman da im zakuva čorbu.

Tokom prethodne noći "Elitu 9" napustila je Aleksandra Jakšić, a njeno pismo stiglo je danas na adresu Bele kuće.

- Da vidimo ko kosi, a ko vodu nosi, vođa je Anđelo, čekamo te, Loro piano - pisalo je u Jakšićkinom pismu.

Foto: TV Pink Printscreen

- Jakša, hvala puno, ljubim te, jedi picu i za mene, nadam se da je izolacija očišćena za pojedine - rekao je Anđelo.

Autor: R.L.