AKTUELNO

Haos!

Anđelo Ranković bio je naredni sagovornik voditelja Darka Tanasijevića i tom prilikom govorio je o Aniti Stanojlović.

- Šta misliš o Aniti? - upitao je Darko.

- Uočio sam njene mnogobrojne kontradiktornosti. Priča da joj je Luka bio simpatičan na Elitoviziji, a tad je flertovala sa Matijom Matijevićem i posle toga ušla u kombinaciju s Filipom. Onda kaže da joj je bio i simpatičan u julu kada je ona bila sa Boškićem kog je prevarila sa Filipom. Šta više reći - rekao je Anđelo.

Foto: TV Pink Printscreen

- Nova afera pašteta trese Belu kuću, kako gledaš na to? - upitao je Darko.

- Luka je taj lik koji je u utorak rekao da nema lepo mišljenje o Asminu, ali kada uđe Asmin u kuću onda Luka kreće da se pravda. Odnos im je na klimavim nogama jer Asmin nije oprostio Luki sve ono što mu je uradilo. U Biljaninom pismu je pisalo: ''Bolje za nas napolju je da ste vi dobri'' , znači kupovina mira. Luka sve obrće i laže - rekao je Anđelo.

- Šta misliš o Kačavendi i Staniji? - upitao je Darko.

- Htela je d ispadne žrtva, ali joj nije pošlo za rukom. Žena je prsla ove sezone totalno - rekao je Anđelo.

-

Foto: TV Pink Printscreen

Autor: N.P.