Ovo će da dovesti do ludila!
Na narednom klipu koji je pušten, takmičari su imali priliku da vide uplakanu Maju Marinković nakon sukoba sa Asminom Durdžićem. Ova situacija desila se tokom sinoćnje emisije "Gledanje snimaka", a Maja nije dolazila sebi zbog Asmina za kojeg je sve vreme govorila da je ponižava.
- Ako je Asmin shvatio da ga ja ponižavam,ja tvrdim da to ne radim. Meni nije jasno što on pominje Filipa Cara, on stalno njega nameće u našim svađama, on mene ne zanima, on nije ovde, ovde je njegova bivša žena, bivša verenica, umesto time da se bavi, on se bavi Filipom Carem - rekla je Maja.
- Oni kada budu raskinuli, on nema više gde, samo da se diskvalifikuje, toliko ga svađa sa njom budi na agresiju. Maja ga je uništila načisto, on sve ovo mora da tipi, ova poniženja. Ovo je mučno za gledanje, sve što on njoj govori, on to misli, to je kod njih normalno, a njemu sam ja problem jer dišem i postojim - govrila je Stanija.
Foto: TV Pink Printscreen
- Što se tiče ovoga, Makica ne radi ništa specijalno što nije radila ranije, on je to trpeo, a sada kada je dobio ono što je hteo od Maje, on bi da je ostavi, ali ne može. Vreme je da se pomirim sa Majom, da ga Maja i ja dovedemo do ludila, mislim da je on zaljubljen u Filipa Cara, stalno ga pominje opčinjen je njim - rekao je Uroš.
Foto: TV Pink Printscreen
Autor: N.B.