AKTUELNO

Anđela Đuričić pokazala je kako izgleda nakon operacije nosa i skidanja zavoja sa lica.

Bivša rijaliti učesnica Anđela Đuričić ponovo je izazvala lavinu komentara na društvenim mrežama! Nakon što je nedavno uradila operaciju nosa, sada je skinula zavoje i odlučila da pratiocima pokaže kako sada izgleda, pa reakcije ne prestaju da se gomilaju.

Foto: Instagram.com

U najnovijem snimku Anđela je pozirala pred ogledalom, vidno zadovoljna promenom kroz koju je prošla.

Foto: Instagram.com

Ipak, pažnju mnogih privukao je i njen stajling – ispod elegantne haljine nazirao se detalj od čipke, što su pratioci odmah uočili i komentarisali.

Foto: Instagram.com

Napravila lom na koncertu

Podsetimo, Anđela Đuričić napravila je neprijatnu scenu na koncertu Mirze Selimovića, na koji je došla zajedno sa dečkom Nenadom Marinkovićem Gastozom, koji je zbog nje crveneo, a onda se i izvinjavao.

Foto: E-Stock/Rajko Ristić

Rijaliti učesnica, Anđela Đuričić, poznata po skandalima, definitivno nije naučila osnove bon-ton ponašanja na događajima na kojima dolaze poznate ličnosti, koje uredno, kulturno i fino sa osmesima na licima okupljenim medijima daju svoje izjave, već je svoje rijaliti ponašanje prenela i na svet koji ni po čemu nije sličan. Pa bi s obzirom na to, definitivno trebalo da bude, tamo gde i pripada.

Autor: M.K.