Neće biti lako!
Voditelji ''Elite 8'' na samom početku obratili su se gledaocima i pozvali da glasaju za svoje favorite, ali i najavili da će ove noći biti žestokog okršaja među porodicama učesnika i pojedinih učesnika.
- Večeras ćemo proglasiti pobednika koji može biti samo jedan, a sada ćemo čuti voditelja Milana - rekla je Dušica.
Foto: TV Pink Printscreen
- Dobro veče nacijo i svim kolegama, ali i svim gledaocima koje ste pratili deset meseci. Večeras će samo jedan biti pobednik i zato telefone u ruke i glasasjte - rekao je Milan.
- Dobro veče tebi Dušice i Darku, mi imamo novog člana - rekla je Ivana.
- Moram da priznam da sam ljubomoran što se Labubu druži više sa Ivanom, ali dobro. Ne mogu da verujem šta su sve porodice prošle uz svoje najbliže deset meseci. Meni je čast što ćemo u ovoj poslednjoj noći Ivana i ja imati prliliku da s njima sumiramo utiske - rekao je Darko.
Foto: TV Pink Printscreen
Detaljnije pogledajte u nastavku.
Autor: N.Panić