AKTUELNO

Pevačica Marija Mikić nedavno je operisala glasne žice na kojima je imala tri ciste, a sada je pokazala da joj već treći put dolazi bubamara koja najavljuje sreću.

Marija Mikić trenutno se oporavlja od operacije koju je imala u Turskoj i poštuje sve savete lekara kako bi se što pre vratila, svom poslu, pevanju.

Dane tokom rehabilitacije provodi sa porodicom, a na Instagramu je sa svojim fanovima podelila jedan neobičan trenutak kada joj je na ruku sletela bubamara.

Foto: Instagram.com

- Pre neki dan mi je došla u dvorištu, prekjuče smo vozili jednu u kolima od Beograda do Vrnjačke Banje, a danas mi je opet došla. Evo ne znam - napisala je ona.

Marija Mikić je dala dosta novca da bi je operisao svetski poznati stručnjak, a za sada oporavak teče po planu.

Autor: Nikola Žugić