Vladimir Blažev Pančo, prateći vokal Ana Kostadinovska i gitarista Goran Tonev jedina su tri člana postave DNK koji su uspeli da se spasu od tragedije svog poslednjeg nastupa u Kočanima 16. marta.
Poznato je da je Pančo u bolnici zbog opekotina i trenutno je u stabilnom stanju, Goran je takođe među povređenima, dok je poslednja informacija o Ani bila da je na kućnom lečenju.
Danas, pre sahran Andreja Đorđijevskog i troje kolega koji će viti ispraćeni na večni počinak, prvi put se Ana oglasila putem Fejsbuka.
- Deo moje druge porodice je otišao. Sa njima i moja duša. Sve što je ostalo bio je pepeo i praznina... I, ko bi pomislio da praznina može toliko da boli - Ana je napisala i promenila svoju profilnu sliku na kojoj je ona sa poginulom koleginicom Sarom.
- Ljubavi moja, draga moja, anđele moj, dušo moje duše, voleću te sve dok dišem i postojim, a ti ćeš boleti svaki dan...
Sahrana Sare Projkovske zakazana je za 12 časova danas na groblju Lisice, a pre nje pevač grupe DNK Andrej Đorđijevski biće sahranjen u 10 časova na groblju u Skoplju.
Desetine poginulih u požaru u diskoteci „Puls" u Kočanima biće sahranjeni danas u tom gradu na istoku Severne Makedonije.
Autor: N.B.