AKTUELNO

Otkrila sve detalje!

Voditeljka Dalila Dragojević, je u emisiji "Pitam za druga" na Red televiziji, ugostila Ninu Prlju, bivšu učesnicu jednog rijalitija.

Nakon puštenog video priloga u kome Nikola Bukilić preti da će Teodori Balzak pocepati garderobu ukoliko se ne presvuče, Nina je imala oštar komentar.

Foto: TV Pink Printscreen

Kažu tipičan Crnogorac, koji je onako zaštitnički nastrojen i ne želi da neko gleda u njegovu devojku -rekla je Dalila.
Ja sam mislila da će Teodori bar malo mozga iz onoga zatvora doći -rekla je Nina.
Teodora je devojka koja je provela tri godine u zatvoru, što nije ni malo lako -rekla je Dalila.
Ja sam joj govorila da ne ulazi u veze i jako sam se razočarala u njeno ponašanje. Nije mi jasno kako njoj taj ženski kodeks dozvoljava da legne sa njim posle silnih uvreda. Zatvor te ili ojača ili omekša, ja sam mekša postala što je dobro za mene. Nju je to prenelo na potpuno pogrešnu stranu, kao da je plašljiva, ona ovo nikada ne bi dopuštala -rekla je Nina.

Foto: TV Pink Printscreen

Nina, da li se Teodora stvarno zaljubila? -pitala je Nina.
Ne, nije se zaljubila, ona mlati praznu slamu, ne zna šta će sa sobom. Vidim ja po njoj i kao da joj je dosadno - rekla je Nina.
Muškarac kao što je Bukilić, koji važi za fizički najboljeg frajera u kući, je ustao i pred svima priznao da se zaljubio u Teodoru i to nije lako. Dok ona nije sigurna - rekla je Dalila.
Možda zbog priče napolju, ja znam da ona ima nekoga napolju. Bila je veza, ja sam je čula dok je pričala preko telefona sa njim. Mada da je bila toliko ozbiljna verovatno je ne bi podržao da uđe unutra - rekla je Nina.

Foto: TV Pink Printscreen

Opširnije u nastavku!

Autor: I.B