AKTUELNO

Razvezao jezik o Marijinoj mržnji prema Zoli i otkrio kako to može da utiče na Miljanu!

Nakon potresnog izlaganja Marije Kulić na ''Pitanjima novinara'' i još jednog brutalnog okršaja sa Lazarom Čolićem Zolom, za Pink.rs se oglasio Ivica Aritmagić, Zolin prijatelj.

Naime, on je iskoristio priliku i da Mariji uputi poruku nakon svih dešavanja na relaciji sa ćerkom Miljanom. Inače, danas je došlo i do još jednog okršaja Miljane i Zole, a Kulićeva je tokom proslave Vaskrsa prišla majci kako bi joj čestitala praznik i iznela svoje crne slutnje, da će preživeti još samo pet godina.

Foto: PINK.RS/N.VUJČIĆ; P.RADOSAVLJEVIĆ; J. MATIĆ

- Marija Kulić ne bira sredstva da rastavi Zolu i Miljanu. Marija iz mržnje prema Zoli na sve načine pokušava da rastavi Zolu i Miljanu, a trenutni način na koji to radi mogao bi Miljani doživotne posledice ostaviti. Marija nije svesna šta radi aludirajući Miljani da je delom odgovorna za njenu bolest. Da se šta desi Mariji, Miljana bi je nosila na duši i mogla bi čitav život ostati u tuzi i plaču noseći na savesti Mariju što se nije ponašala po Marijinim željama. Žalosno, ne znam da li je Marija uopšte svesna šta radi i da li je tolika mržnja prema Zoli vredna toga. Šta drugo reći nego da Marija treba da povuče malo ručnu i da pogleda šta radi - rekao je Ivica i dodao:

Foto: PINK.RS/N. ŽUGIĆ, N. BRAJOVIĆ; E-STOCK/ČASLAV VUKOJIČIĆ/Privatna arhiva

- Miljana puca zbog Marjinog ponašanja. Da li je moguće da iz prevelike mržnje prema Zoli Marija više ne zna šta radi i koliko tragično može biti njeno ponašanje, mogla bi je miljana na savjesti nositi citav zivot. Preporučio bih Mariji da ono što ona vidi u svojim očima je po nju zlo, a mogla bi od toga napraviti još veće zlo - poručio je Zolin prijatelj za Pink.rs.

Autor: Pink.rs