AKTUELNO

Priznao sve!

Voditelj Zoran Pejić Peja otkrio je detalje operacije na koju mora da ide.

Foto: E-Stock

O zdravstvenom stanju voditelja Zorana Pejića Peje bruji javnost od jutros, a kako su mediji navodili Peja ima zdravstvenih problema sa srcem, zbog čega bi navodno sutra trebalo da ide na operaciju.

Peja se oglasio za naš portal i otkrio o čemu se radi, kakvog je zdravstvenog stanja, kao i da li će na operaciju ići.

Dobro sam, ne idem sutra na operaciju. Srce mi je odlično, zahvaljujući Emiliji Nestorović, kardiologu koji brine o meni. Ali, imam problem sa krvnim sudovima i trebalo bi da uradim jedan bajpas, što znači da mi je jedan od tih kanala mi je zapušen, krvni sud bi trebalo da se promeni. A to će uraditi gospodin Svetozar Putnik, tako da imam odabranu ekipu i sve je spremno, ali se za sada još ne zna dan kada će biti, nije sutra, malo su poranili - rekao je Peja, pa dodao:

Foto: Instagram.com

Nikakav bol nisam osetio, sasvim slučajno sam to otkrio. Otišao sam na kontrolu i tako sam utvrdio da je srce dobro, pluća dobra, ali da je taj krvni sud malo više zapušen, ali je to nasledno, malo neuredan život... Ali sam u najboljim rukama i ne sekiram se - zaključio je voditelj za medije.

Autor: N.Ž.