Čak 14 pogodaka viđeno je u večerašnja dva duela.

Gledajte KlikTV putem vaših telefona (preuzmite KlikTV aplikaciju na Play Store-u klikom na KlikTV ili na App Store-u klikom na KlikTV) ili na računarima ukucajte www.kliktv.rs.

Osmina finala elitnog takmičenja nastavljena je večeras, a viđeno je čak 12 pogodaka.

U Engleskoj, Mančester siti je dočekao Monako i slavio sa 5:3.

Domaći su odlično počeli meč, poveli golom Sterlinga, a onda je Falkao izjednačio.

Monako je na poluvremenu imao blago vođstvo, ali u nastavku se igra ubrzala i rasplamsala. Falkao je najpre promašio jedanaesterac, ali se kasnije iskupio i doneo neopisivu radost gostima.

Međutim, Serhio Aguero je ipak uspeo da izjednači, a Stouns da donese važan trijumf Sitiju pred revanš u Francuskoj. Trijumf je potvrdio Sane.

Na meču u Nemačkoj gde su se sastali Bajer iz Leverkuzena i Atletiko Madrid (2:4) viđeno je šest pogodaka.

Gosti su od samog starta pokazali da su bolja ekipa i stekli su prednost pred revanš meč.