Slavlje u drugom planu.

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su večeras na stadionu Čair Voždovac sa 1:0 u prvoj utakmici četvrtog kola Super lige Srbije.

Domaćin je na Čairu imao kontrolu tokom većeg dela utakmice, ali sve do samog finiša nije uspeo da slomi otpor rivala, koji je par puta pretio, ali nije uspeo da dodje do gola.

Pobednički gol vidjen je u 89. minutu kada je Rjiota Noma iskoristio dodavanje Lazara Randjelovića i savladao Marka Kneževića.

Meč na Čairu obeležila je teška povreda golmana Nišlija Ivana Bulajića kog je hitna pomoć odvezla sa terena nakon što je ostao bez svesti u duelu sa fudbalerom Nikolom Srećkovićem. Incident se dogodio u šestom minutu.

Radnički je posle četiri utakmice drugi na tabeli Super lige sa devet bodova, dok je Voždovac 11. sa tri.