Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Vojvodinu 2:1 (1:1) u Novom Sadu u utakmici pretposlednjeg kola plej-ofa Super lige Srbije.

Domaći su poveli golom Lazara Arsića u 23. minutu sa ivice šesnaesterca posle "štikle" kapitena Dušana Jovančića, a izjednačenje crveno-belima doneo je mladi Nemanja Radonjić u 38. nakon što se bolje šnašao u duelu sa mladim Milanom Lazarevićem.

Pobedu novom šampionu Srbije obezbedio je rezervista Nemanja Milić golom u 74. minutu, neposredno nakon što je ušao u igru, a u akciji kod ovog pogotka su učestvovali Uroš Račić i Marko Gobeljić, koji je zaslužan i za Zvezdin prvi gol.

U istom terminu utakmicu su u Kruševcu odigrali Napredak i Čukarički, a domaći su slavili rezultatom 3:2 uz het-trik senegalskog napadača Ibrahima Ndiajea.