Srbija je okončala svoju azijsku turmneju utakmicom u Busanu protiv domaće Južne Koreje u sklopu priprema za Svetsko prvenstvo, a rezultat je bio nerešen, 1:1.

94. minut - KRAJ MEČA.

90. minut - Nova izmena za Srbiju, Aksentijević menja Rukavinu.

89. minut - Nova šansa za Koreju! Son je ponovo iskosa izbio ispred Dmitrovića, ali je golman Srbije vrhovima prstiju sprečio pogodak.

82. minut - Ponovo je Son zapretio, a Dmitrović je još jednom na pravom mestu.

80. minut - I Južna Koreja vrši izmenu, a umesto Kvon Čang Huna, na teren izlazi Ki Hjun.Srbija vrši još jednuu izmenu, izlazi Živković, a na teren umesto njega ulazi Radonjić.

79. minut - Andrija Živković šutira kao iz topa, ali lopta izned gola Korejskog golmana.

74. minut - Umesto Milinković Savića ulazi Gaćinović.

73. minut - udarac Sona, sjajna odbrana Dmitrovića. Napadač Koreje je ušao u šesnaesterac, šutirao, ali golman Srbije lepo intervenisao.

71. minut - Udarac Ljajića, ali ništa.

68. minut - Izmena za Srbiju ulazi Veljković umesto Ivanovića.

62. minut - 1:1. Đa Čeol postiže gol. Njegov 19. gol na 65 nastupa za Južnu Koreju.

61. minut - penal za Južnu Koreju! Faul je skrivio Jagoš Vuković.

59. minut - GGGGOOOOOLLLLLL! Ljajić, 1:0 za Srbiju! Milinković, Savić do Ljajića i ovaj u mrežu Južne Koreje.

57. minut - Još jedna polušansa za Koreju!

56. minut - Čang Hun je šutirao posle jedne dobre akcije Korejanaca, ali neprecizno pored gola.

53. minut - Greška Obradovića, krenula je Koreja u kontru, ipak loš završni pas je presekao Vuković.

50. minut - Slobodan udarac za Koreju na ivici šesnaesterca, ali skroz iskoso. Probao je Đae Sung, visoko preko gola je otišla lopta.

48. minut - Sudija greši i u šansi za Srbiju dosuđena je ruka Prijoviću, iako je snimak pokazao da ga lopta nije pogodila na to mesto.

46. minut - Počelo drugo poluvreme. Na golu Srbije došlo je do izmene umesto Stojkovića ušao je Dmitrović.

45. minut - KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

43. minut - Opasna akcija Koreje, ali Stojković se iz drugog puta uspešno izvukao.

38. minut - Šansa za Južnu Koreju, ali jedan igrač Srbije odlično postavljen.

30. minut - Najbolja šansa za Koreju! I to posle nedosuđenog faula u srpskom šesnaestercu, Son je šutirao iskosa sa osam-devet metara, a Stojković je nogom odbranio.

28. minut - Udarac iz ugla za reprezentaciju Srbije, ali ništa ozbiljno. I dalje je 0:0.

27. minut - Dobra odbrana Hjun Vua, a šutirao je Ljajić iz slobodnog udarca sa 17 metara, centralno, lopta je išla pod prečku, ali je golman Koreje maestralnom paradom odbranio.

25. minut - Reprezentaija Srbije sa loptom nadomak gola Južne Koreje, ali ni udarac prema golu nije upućen,

21. minut - Lepa Akcija Prijović, Milinković, Savić, ali lopšta tik pored stative. Najozbiljnija šansa Srbije.

18. minut - naši kombinuji na delu terena koji pripada Južnoj Koreji, ali posle više dodavanja lopta pripada Koreji.

15. minut - Nova prilika za Srbiju, kombinovali su Grujić i Prijović, nameštali su se na udarac, na kraju su izborili korner. Posle toga je šutirao Ljajić, ali visoko preko gola.

12. minut - Korejci igraju dosta precizno u kombinaciji 4:4:2. Prijović pravoi pritisak na golmanom, zbog toga i uzimamo loptu. Ali na kratko. Igra na polovini terenam bez ozbiljne situacije za gol na obe strane.

10. minut - I dalje traje napad Južne Koreje. Centaršut, ali loptu hvata Vladimir Stojković.

09. minut - Korejci dosta agresivni na polovini terena koji pripada Orlovima.

07. minut - Probao Čul Son, ali opasna igra Andrije Živkovića. Faul nad igračom Južne Koreje.

JUŽNA KOREJA: Čo Hjun Vu, Kim Min Vu, Kim Jong Von, Jang Hjun So, Čoi Čul Son, Ko Đa Čeol, Kvon Čang Hun, Ki Sung Jung, Son Hjung Min, Li Đae Sung, Jung Vu Jong.

SRBIJA: Stojković, Rukavina, Ivanović, Vuković, Obradović, Grujić, Maksimović, Milinković Savić, Ljajić, Živković, Prijović.