Fudbaleri Jang Bojsa pobedili su večeras na svom terenu ekipu Juventusa sa 2:1, u utakmici poslednjeg kola Grupe H Lige šampiona.

Dvostruki strelac za švajcarsku ekipu bio je Gijom Oaro, u 30. minutu iz penala i u 68, dok je jedini gol za Juventus postigao Paulo Dibala u 80. minutu.

Istim rezultatom slavila je i Valesnija protiv Mančester sitija. Soler je u 17. minutu doneo prednost Valensiji, da bi u 47.

Fil Džons pogodio svoju mrežu. Junajted je ublažio poraz pogotkom Markusa Rašforda u 87. minutu.

Juventus je i pored poraza prvi na tabeli Grupe H sa 12 bodova, dok je Junajted drugi sa deset.

Valensija je takmičenje završila na trećem mestu sa osam bodova i igraće u Ligi Evropa, dok je Jang Bojs poslednji sa četiri osvojena boda.