Poslednje kolo Superlige u ovoj godini.

Gledajte KlikTV putem vaših telefona (preuzmite KlikTV aplikaciju na Play Store-u klikom na KlikTV ili na App Store-u klikom na KlikTV) ili na računarima ukucajte www.kliktv.rs.

Fudbaleri Partizana pobedom nad subotičkim Spartakom 2:0 (0:0) stavili su tačku na prvi deo sezone Superlige Srbije i završili sa šest bodova zaostatka za liderom Crvenom zvezdom.

Brazilac Leonardo da Silva Souza bio je strelac dva efektna gola, u 55. sjajnim šutem iz okreta i iz slobodnog udarca u 62. minutu, a posle prvog je zaplakao, što bi moglo da znači da je odigrao poslednju utakmicu u dresu Partizana.

Ujedno, odlični krilni fudbaler iz Brazila završio je polusezonu na prvom mestu liste strelaca, stigao je do kote 12, dva više od napadača Javora Darka Bjedova i Jovana Stojanovića iz Voždovca. Ekipa Marka Nikolića rutinski je odradila posao protiv gostiju iz Subotice, iako je imala problema u prvom poluvremenu da probije čvrst odbrambeni bedem Spartaka, sve dok Leonardo sa dva sjajna poteza nije odlučio pobednika.

Takmičenje u Superligi Srbije nastavlja se 18. februara 2017. godine, Partizan gostuje Radu, a Crvena zvezda dočekuje Novi Pazar.

Meč je prenosila Televizija Arena sport na svom prvom kanalu, a vi ste mogli pratiti meč putem aplikacije KlikTV.