Fudbaleri Real Madrida plasirali su se u finale Lige šampiona nakon što su u ukupnom rezultatu u dva meča bili bolji od Bajerna. Druga utakmica je završena nerešenim rezultatom 2:2, dok je prvi meč Real dobio sa 2:1.

Gledajte KlikTV putem vaših telefona (preuzmite KlikTV aplikaciju na Play Store-u klikom na KlikTV ili na App Store-u klikom na KlikTV) ili na računarima ukucajte www.kliktv.rs.

92. minut - Šansa za Vagnera, ali ništa od gola. Ponovo brani Navas.

Ovo bi Realu bilo 16 finale Lige šampiona. Slavili su 12 puta.

89. minut - Kazemiro dobija žuti karton.

87. minut - Iz igre izlazi Marko Asensio, u igru ulazi Naćo.

84. minut - Druga izmena u Bajernu, uveo je Hajnkes visokog Havija Martineza umesto Rodrigeza.

74. minut - Velika šansa za Bajern, brani Navas. Iz igre izlazi Toliso, ulazi Vagner.

72. minut - Dvostruka izmena u Realu, izašli su Benzema i Kovačić, a na terenu su Kazemiro i Bejl.

62. minut - Žuti karton za Modrića.

63. minut - Bajern izjednačava. Strelac Džejms Rodrigez. Navase je odbranio prvi šut, ali Kolumbijac je naleteo i pogodio kroz noge golmana Reala za ponovno izjednačenje rezultata.

50. minut - Strašan šut Alabe sa nekih 20 metara, lopta je zakačila Varana, ali je Navas ponovo izašao kao pobednik.

46. minut Real ponovo vodi. Strelac drugog gola za Real ponovo Benzema.

40. minut - Zapretio je i Ronaldo, što je njegov do sada najbolji pokušaj u oba meča polufinala.

39. minut - Odlična odbrana Ulriha. Golman Bajerna šalje loptu u korner posle odbrane.

31. minut - Nova odlična šansa za Bajern. Miler šutira sa 5 metara, ali Navas je bio na mestu i lopta mu je prosto upala u ruke.

28. minut - Sjajna šansa za Real! Marselo je probio sa leve strane i pokušao da zavrne loptu u srce šesnaesterca, ali odbrana je reagovala na pravi način i izbacila loptu na vreme.

17. minut - Levandovski je fauliran u šenaestercu domaćina, Bavarci traže penal, ali sudija pokazuje da se igr anastavi.

11. minut gol za Real, strelac Benzema.Karimu Benzemi je ovaj gol bio 54. u Ligi šampiona.

3. minut prvi gol za Bajern, strelac Kimih.

Real Madrid: Navas - Lukas Vaskez, Ramos, Varan, Marselo - Kovačić, Modrić, Kros - Asensio, Benzema, Ronaldo. Bajern Minhen: Ulrajh - Kimih, Humels, Zule, Alaba - Toliso, Alkantara - Rodrigez, Miler, Riberi - Levandovski.