Mec se igrao od 13 časova na krovu tržnog centra "Stadion".

Pratite KlikTV putem vaših telefona, ili pratite KlikTV putem računara.

90' Kraj utakmice! Voždovac - Crvena zvezda 0:1!

Drugo poluvreme u potpuno se igra na polovini Voždovca. Domaći igrači su tek u par navrata uspeli da prebace loptu na polovinu rivala, ali ne i da zaprete Filipu Manojloviću. Još nekoliko minuta do kraja.

Prva izmena u timu Voždovca, od 61. minuta umesto Đure Zeca igraće Nikola Ćirković.

GOOOL! Crvena zvezda vodi 1:0 pod 55. minut, sjajnim golom Dušana Anđelkovića iz slobodnog udarca.

50' Bez većih uzbuđenja u prvih pet minuta drugog poluvremena. Zvezda ima inicijativu, dok se domaćin povukao i čeka šansu iz kontre.

46' Drugo poluvreme počelo je izmenom u timu Crvene zvezde. Umesto "rovitog" Mihaila Ristića igraće Slavoljub Srnić.

45' Ekipe na poluvreme odlaze sa nešto slabijom igrom i bez većih uzbuđenja. Golova nema.

Pole 25 minuta može se reći da je Voždovac potpuno ravnopravan rival crveno-belima, na momente čak i bolji.

Sporna situacija u 15. minutu. Posle centaršuta Asanija, lopta je pogodila u ruku Dušana Anđelkovića, koji se nalazio u kaznenom prostoru Zvezde, ali pošto nije bilo namere, Milan Ilić nije pokazao na belu tačku.

13' Dobar početak i za jedan i za drugi tim. I Voždovac i Zvezda su imali po jednu dobru šansu, ali rezultat ostaje nepromenjen - 0:0.